Sosyal Medya

Icon Icon Icon Follow Me on Pinterest

HAKKIMDA

Bloğuma hoş geldiniz.

Şöyle kısaca kendimi tanıtacak olursam. 14.09.1989 İstanbul doğumluyum. Baba mesleğinden dolayı biraz dolaştıktan sonra 2003 senesinde Antalya'ya yerleştik. Liseyi burada bitirip üniversite eğitimimi ise Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde İthalat-İhracat bölümüyle tamamladım. Şu an çok şanslıyım ki okuduğum bölümün işini yapıyorum ve işimi seviyorum. 2 senelik evliyim ve harika bir eşe sahibim :) 

Bloğuma gelecek olursak burası benim dünyam. Tüm stresimi, üzüntümü, mutluluğumu paylaştığım durağım. Herkesin yapmaktan çok keyif aldığı şeyler vardır benimkisi tartışılmaz mutfakta vakit geçirmek. Yeni şeyler denemek, kendimi geliştirmek ve bunu sevdiklerimle paylaşmaktan inanılmaz keyif alıyorum.

Bitmek bilmeyen bu aşkımı sizlerle paylaşmak benim için büyük keyif. Sevginizi katarak yaptığınız her şey sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder. Tuzu eksik olan yemekten zevk alamadığınız gibi içinde sevgi olmayan yemekten/herhangi bir şeyden de zevk alamazsınız. O yüzden ne yaparsanız yapın aşk ile yapın

1 yorum: